top of page
Çapa 1

Kalite Politikamız & Sertifikalarımız

444.JPG
222.JPG
111.JPG
333.JPG

“Otomotivde güçlü çözüm ortağınız” sloganıyla sektörünün gereklerini, uygun teknoloji ve mühendislik ile birleştiren firmamız NESE KİMYA’ da “KALİTE= MUTLU MÜŞTERİ” ilkesi kalite politikamızın temelini oluşturur. Kalite bilincimiz, politikamız ve hedeflerimiz aşağıdaki ana başlıklardan oluşmaktadır:

Müşteri Memnuniyeti

Amacımız ilk seferde ve her seferde doğru yaparak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılamak ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

Teknoloji ve Kalitede Önderlik

Hedefimiz; ürünlerimize, üretim ve hizmet süreçlerimize uyguladığımız yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme ile projeden ürüne,tekliften teslimata kadar tüm süreçlerimizi etkin ve verimli olarak yönetmektir.

Çalışanların Katılımı

Biz NESE ailesiyiz,üstünlüğümüzün sırrı çalışanlarımızdır.Bu nedenle, kalitemizi devamlı kılmak ve etkinleştirmek, yetenekli, sorumluluğunu bilen, kendisini geliştiren, çalışkan, ekip çalışmasına inanan, alçakgönüllü, saygılı, azimli ve fedakar çalışanlarla mümkündür. Ancak,bu özelliklere sahip insanların yarattığı ürün ve hizmetler ile rekabet edebilir ve sektörümüzde lider bir kuruluş olabiliriz.

Süreçlerin İyileştirilmesi

Tüm birimlerimizin sürekli ve ortak çalışmasıyla süreçlerimizi günün değişen koşul ve beklentilerine uygun bir şekilde geliştirmekteyiz.

Tedarikçilerimiz ile Bütünleşme

Gücümüz tedarikçilerimizden çalışanlarımıza kadar uzanan bir zincirdeki her halkanın gücü ile orantılıdır,bu nedenle tedarikçilerimiz ile bütünleşerek, müşteri memnuniyetine yönelik karar üretme ve uygulama süreçlerimizin daha verimli olmasını sağlamaktayız.

Çevreyi Koruma

Yaşadığımız doğal çevreyi ona zarar verecek her türlü etkenden korumamız gerekliliğinin bilincindeyiz. Bu amaçla çevreyi korumaya yönelik uygun malzeme ve tekniklerin seçilmesi temel prensibimizdir. 

 Ekip çalışmaları ile uygulayacağımız TS/ISO 16949:2002 standardına uyumlu kalite sistemi ile sektörümüzde örnek firma özelliğimizi korumak için çalışmalıyız.

bottom of page